VI edycja Kalendarza Ślężańskiego przed nami. Jak co roku wspólnie z lokalnymi przedsiębiorcami zaprosimy Was do współtworzenia najpiękniejszego kalendarza świata, pokazującego piękno Ślęży i miejsc, które nas otaczają.
 
Klasycznie na początku października ogłosimy konkurs, w którym Wasze nadesłane fotografie będą rywalizowały o to by znaleźć się w Naszym/Waszym kalendarzu. Będą fajne nagrody (vouchery na noclegi, jedzenie, usługi oraz żywa gotówka).
 
W zeszłym roku wydaliśmy 700 sztuk tej niezwykłej publikacji, kalendarz trafił do wielu miejsc, instytucji czy firm. 
 
Dzięki Wam, ale tez naszym partnerom, bez których jego wydanie nie byłoby możliwe. W tym roku chcemy też stworzyć specjalną stronę w kalendarzu, byście i Wy indywidualnie mogli zaznaczyć swoje miejsce w publikacji. Kalendarz nie będzie sprzedawany, zebrane środki od sponsorów (otrzymujących jeden miesiąc do swojej dyspozycji, prezentacje na naszych stronach i w kalendarzu), od Was w formie cegiełek zostają przeznaczone na jego skład, nagrody, druk i dystrybucję.
 
W najbliższych dniach do Ślężańskich firm i instytucji trafią maile z prośbą o wsparcie, zostanie partnerem kolejnej już edycji, następnie ogłosimy konkurs na fotografie, które wspólnie wybierzemy. Pod koniec października oddamy projekt do składu i druku. Premiera kalendarza jak co roku w ŚOK 13 grudnia 2023
To jak jesteście z nami? Działamy? Niech świat zobaczy ponownie w jak cudownym miejscu żyjemy i pracujemy! Niech Żyje Ślęża!