Sklep regionalny Ślężański w Sobótce nie próżnuje. Wraz z lokalnymi producentami i rękodzielnikami zespół Ślężańskiego przygotował mnóstwo propozycji na świąteczne podarunki, które na co dzień powstają pod górą Ślężą.

W Ślężańskim w Sobótce można znaleźć mnóstwo propozycji świątecznych – zarówno na stół, jak i na prezenty dla najbliższych.

– Chociaż święta będą wyglądały inaczej niż w zeszłym roku, gwarantujemy, że w Ślężańskim nie zabraknie bożonarodzeniowego nastroju. Wraz z dostawcami z Masywu Ślęży przygotowaliśmy mnóstwo niespodzianek, których sprzedaż pozwoli pobudzić handel lokalny. W tym miejscu zwracamy się do wszystkich miłośników lokalnych produktów, by odwiedzali nas i robili zakupy w Ślężańskim, bo w ten sposób pomożemy sobie nawzajem – mówi Ewelina Staniszewska, właścicielka Ślężańskiego.

W Ślężańskim będzie można kupić wyjątkowe zestawy i paczki prezentowe, a także kosze z lokalnymi specjałami, m.in. sokami, dżemami, rękodziełem, winem czy kawą. Ekipa Ślężańskiego przygotowała także wiele produktów rękodzielniczych – takich jak maskotki czy biżuterię. Miłośnicy trunków będą mogli na miejscu spróbować grzanego wina, które Ślężański zaserwuje podczas specjalnych degustacji.

– W naszym sklepie można znaleźć m.in. wina z winnic Celtica, Spod Ślęży, Adoria, Zachowice czy Silensi oraz piwo rzemieślnicze Sobótka Górka i Caminus. Mamy mnóstwo naturalnych produktów. Łączy je jedno. Wszystkie powstają pod Ślężą. Entuzjaści gadżetów z pewnością pokochają lokalne produkty ze Ślężańskim misiem, a dla niezdecydowanych mamy karty podarunkowe – dodaje Ewelina Staniszewska.

Sklep Ślężański zlokalizowany jest w Sobótce, przy ulicy Świdnickiej 7A. Zakupy można realizować też online na stronie slezanski.pl